Logo Top

Firma Corex spol. s r. o. je autorizovaným predajcom náhradných dielov a autobusov značky Iveco.

Spoločnosť vznikla myšlienkou predaja tejto značky v roku 2000, hlavne pre ich veľkú obľubu a používanosť na Slovenskom trhu.

www.corex.sk
www.corex.sk
Corex spol. s r. o. sídli vo Vrábľoch a poskytuje servis v servisných strediskách v meste Banská Bystrica, Prievidza a Žilina.
Jednou z aktivít pre udržanie dobrých vzťahov už s existujúcimi zákazníkmi ako aj pre získavanie nových zákazníkov, bolo vybudovanie skladových zásob v servisných strediskách a v ich okolí, ktoré má zaručiť vysokú spokojnosť a vernosť zákazníkov pri výbere spoločnosti pre servisné práce. V súčasnej dobe disponuje kvalitne vyškolenými pracovníkmi.

Predstavenie spoločnosti Iveco Czech Republic, a. s.

Viac ako storočná tradícia výroby autobusov vo Vysokom Mýte je zárukou optimálneho uspokojenia potrieb organizácií, ktoré zabezpečujú prepravu cestujúcich.
Profesionalita pracovníkov, trvalý vývoj rešpektujúci stále vzrastajúce nároky na bezpečnosť, komfort cestujúcich a v neposlednom rade organizačná príslušnosť v silnom európskom holdingu IRISBUS, je istotou pre zákazníkov Iveca, nie len v čase zakúpenia autobusu, ale i v budúcnosti.
Investícia do moderných technológií radí Iveco Czech Republic, a. s. Vysoké Mýto na jedno z popredných miest výrobcov autobusov v Európe.
Pružnosť všetkých činností umožňuje reagovať na špecifické požiadavky zákazníkov a vyrobiť im autobus "takmer na mieru".
Pre riešenie mestskej, medzimestskej a diaľkovej prepravy cestujúcich je vo výrobnom programe Iveco široký sortiment autobusov z vysokou technickou, ekonomickou a ekologickou úrovňou.
www.corex.sk
www.corex.sk
Iveco takmer každý rok prichádza na trh s technickými novinkami na svojich výrobkoch.
Zmyslom týchto technických noviniek nie je len aplikácia nových technologických riešení, ale ich uplatnenie je podmienkou zotrvania v spoločnosti najvýznamnejších európskych výrobcov autobusov.
Prioritou je maximálnym spôsobom zvyšovať bezpečnosť vozidiel značky Irisbus, a v neposlednom rade i snaha ponúknuť svojím obchodným partnerom vozidlá splňujúce ich očakávania.
 
©2007 Corex s.r.o.